Szanowni Państwo,  
 
1 stycznia o godz. 19.00 Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza na wirtualny koncert Karoliny Cichej i Spółki,  podczas którego usłyszymy tradycyjne pieśni pogranicza w autorskich interpretacjach zespołu.Transmisja będzie dostępna na kanale Niepodległa. Miejsce spotkań
 
 
 
Na dobre rozpoczęcie 2021 roku Karolina Cicha i Spółka wykonają utwory z płyty "Tany" . Materiał zebrany na tej płycie jest dialogiem tradycji ze współczesnością. Karolina Cicha sięga po formy typowe dla regionu: traktując je z szacunkiem wzbogaca o współczesne efekty dźwiękowe i taneczne gatunki muzyki etnicznej. Usłyszymy rootsowe uderzenie bębnów, polkę i sambę, a nawet elementy technotransu i rapu – w utworze, który powstaje z udziałem Karoliny Czarneckiej.
 
Warstwa wizualna koncertu została opracowana z wykorzystaniem materiałów archiwalnych sprzed stu lat. Dzięki wyjątkowej scenografii widzowie będą mieli okazję przenieść się w czasy dwudziestolecia międzywojennego, przyjrzeć twórczości artystycznej i życiu codziennemu ówczesnych mieszkańców Polski. 
 
 
W koncercie udział wezmą:
Karolina Cicha – śpiew, akordeon, bas
Karolina Matuszkiewicz - suka biłgorajska, kemancze, śpiew
Mateusz Szemraj - cymbały, saz
Patrycja Betley - instrumenty perkusyjne, śpiew
gościnnie: Karolina Czarnecka
 
 
Więcej informacji można znaleźć na Niepodległa. Miejsce spotkań
 
 
Biuro Programu  Niepodległa
 
koncert