konkurs

Chciałbym przekazać Państwu informacje o konkursie, który organizujemy w ramach projektu Lesson4Future pod egidą fundacji NeuroN Foundation. Konkurs ten adresowany jest do uczniów szkół średnich i ma na celu nie tylko poszerzenie ich wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, ale też rozwijanie tzw. kompetencji miękkich.

szkola

INFORMACJA O ZMIANIE ADRESU POCZTY E-MAIL

Informujemy, że zmianie ulega oficjalny adres poczty w naszej szkole. Nowy adres e-mail, za pośrednictwem którego można kontaktować się ze Szkołą Podstawową w Dubinach to:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dzień-otwarty

Szkoła Podstawowa w Dubinach zaprasza na

DZIEŃ OTWARTY "RAZEM Z NAMI POZNAJ SWIAT"

,który odbędzie się w dniu 12.03.2024r. o godz. 11:20.

ul. Główna 1B, 17-200 Dubiny

bezpiecznie na wsi

Informacja dotycząca XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w roku bieżącym organizowany jest XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”.

zday

Jak dać sobie radę z pierwiastkami i potęgami na Egzaminie Ósmoklasisty? Dowiesz się z najbliższego webinaru ZDAY. Temat omówi Karol Wilczyński, ekspert od skutecznego i bezstresowego nauczania. Pomógł już tysiącom uczniów w przygotowaniach do matur i egzaminów.