OGŁOSZENIE O NABORZE KADRY PROJEKTU

W związku z tworzeniem Dziennego Domu Pomocy dla osób ze spektrum autyzmu i/lub niepełnosprawnością intelektualną w Czeremsze ogłaszamy nabór kadry projektu. Nowo powstały ośrodek Dzienny Dom Pomocy „Dobre Miejsce” będzie skierowany do osób z powiatów bielskiego, hajnowskiego i siemiatyckiego. W ramach kadry projektu i placówki ogłaszamy nabór na stanowiska:

 • opiekunów w Dziennym Domu Pomocy
 • psychologa
 • terapeuta SI
 • logopeda
 • terapeuta behawioralny
 • fizjoterapeutaWymagania:

 • uprawnienie zawodowe,
 • otwartość na podnoszenie kwalifikacji,  dyspozycyjność weekendowa odbycia kursu przed rozpoczęciem pracy,
 • kreatywność oraz empatia,
 • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z Całościowymi Zaburzeniami Rozwoju i /lub niepełnosprawnością intelektualną.Zapewniamy:

 • stabilną umowę na czas realizacji projektu,
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
 • pracę w dynamicznym zespole.

 

Otwarcie placówki jest planowane na styczeń 2021 roku, będzie to też prawdopodobny moment rozpoczęcia zatrudnienia.

Osoby wybrane do zatrudnienia w charakterze opiekunów wezmą udział w kursie dla opiekunów z zakresu realizowanych usług na rzecz osób z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi i niepełnosprawnością intelektualną oraz udzielania pierwszej pomocy i pomocy przedmedycznej.  Kurs został zaplanowany na okres sierpień – listopad 2020 r. Będzie odbywał się popołudniami i w weekendy. Udział w kursie dla wybranej kadry projektu będzie BEZPŁATNY.

Ponadto przyszła kadra projekty weźmie udział w wyjazdach wprowadzających i diagnostycznych, których celem będzie poznanie i wstępna diagnoza podopiecznych placówki oraz tworzonego mieszkania wspieranego.

Ankietę rekrutacyjną (załącznik do pobrania w formacie DOCformacie PDF) CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowe informacje pod numerami telefonów: Anna Dojlida-Jurczak (dyrektor Dziennego Domu Pomocy): 533 663 116, Nina Zawadzka (zastępca dyrektora): 85 745 37 44, Justyna Matus (zastępca dyrektora): 85 745 37 44.

 

Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi osobami.