Czas pandemii, a także sytuacja za wschodnią granicą to duże wyzwanie dla naszego zdrowia psychicznego. W naszym życiu pojawił się nowy bodziec stresowy, który nałożył się na nasze wcześniejsze zmartwienia, jednocześnie zaburzając codzienny rytm życia. Adaptacja do nowej rzeczywistości dla wielu z nas jest prawdziwym wyzwaniem. Wiedza pomaga w tym, by lepiej radzić sobie z lękiem. Dlatego wspólnie z Centrum Zdrowia Psychicznego w Hajnówce oraz MOPS w Hajnówce postawiliśmy zaproponować mieszkańcom bezpłatne spotkanie ze specjalistami.

Podczas spotkania nasi eksperci opowiedzą o konsekwencjach pandemii dla zdrowia psychicznego oraz skutecznych metodach radzenia sobie ze stresem. Dowiemy się jakie problemy emocjonalne i trudności wystąpiły w trakcie pandemii u osób dorosłych, czym jest zdrowie psychiczne, czy możemy sami o nie zadbać, a także kiedy warto skorzystać z pomocy psychologa. Poznamy techniki samopomocy. A na koniec psycholodzy odpowiedzą na nurtujące nas pytania.

Kiedy: 13.05.2022, godz. 16.00-18.30.

Gdzie: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (MOSP), sala konferencyjna, ul. 11 Listopada 24, Hajnówka

Kto: zapraszają Centrum Zdrowia Psychicznego w Hajnówce, MOPS w Hajnówce, Stowarzyszenie Ławeczka w Jagodnikach

Przyjdź na bezpłatne spotkanie z psychologami: Ewą Kudoń, Karoliną Masiejczyk, Eugeniuszem Jańczukiem

Program:

  • 16.00 - prelekcja
  • 18.00- pytania
  • 18.30 - bufet kawowy

spotkanie z psychologami