"Chcemy tą drogą oficjalnie podziękować za sprawną akcję Strażaków z: OSP Mochnate, OSP Nowokornino, OSP Orzeszkowo, OSP Czyże, OSP Łosinka, OSP Klejniki, Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce, Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Hajnówce oraz Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Czeremsze którzy w dniu 20 lipca 2022r gasili pożar ułożonych w stos bel siana. Składamy serdeczne podziękowania właścicielom okolicznych gospodarstw za udzieloną pomoc i wsparcie.

Dziękujemy Pani Lucynie Grygoruk- Smoktunowicz, Wójt Gminy Hajnówka, która okazała nam wsparcie oraz zapewniła posiłek ratownikom biorącym udział w akcji gaśniczej. Okazane zaangażowanie jest świadectwem wielkiej odpowiedzialności oraz dowodem sprawnej organizacji w sytuacjach kryzysowych. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy wszystkich obecnych przy ugaszeniu pożaru. Dzięki Wam akcja zakończyła się pomyślnie. Z wyrazami szacunku, Gospodarstwo Rolne Andrzejuk"

 

Link do opisu wydarzenia