Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów obrazy_na_2023rootinwestycjeroot2023-05-19rootigaleria oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Tak się zmieniła Olchowa Kładka. Środki z Polskiego Ładu umożliwiły wykonanie kolejnego odcinka drogi w tej miejscowości. Wcześniej w dwóch etapach została zrobiona główna ulica wsi przy wsparciu Lasów Państwowych. Przed nami jeszcze asfaltowanie.
To tu, wśród szumu drzew i pięknej historii, na skraju Puszczy Ladzkiej położona jest też Borysówka. Jeszcze dużo tu do zrobienia, ale powoli zmieniamy oblicze tego zakątka Gminy. W zeszłym roku zamontowano urządzenia placu zabaw, a wcześniej przy wsparciu mieszkańców została zbudowana altana.
 
 
{galeria width=650 height=433 slider=boxplus.transition animation=3650}obrazy_na_2023/inwestycje/2023-05-19/igaleria{/galeria}